JARRELL MILLER POWRÓCI NA ROZPISCE GALI WILDER vs FURY II?

Redakcja, FightHype

2020-01-10

Dmitriy Salita - promotor Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO), poinformował, że być może pogromca Adamka i Wacha wkrótce wejdzie we współpromocję z grupą Top Rank i wystąpi już podczas gali Wilder vs Fury II.

- Jarrell to jeden z najlepszych zawodników świata i stać go na wygrywanie z Furym czy Joshuą. Wkrótce ogłosimy coś dużego, ale mogę potwierdzić, że rozmawiamy z Top Rank i jest szansa na jego występ na największej gali roku 2020 - powiedział Salita.

Przypomnijmy, że do rewanżu Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) dojdzie 22 lutego w Las Vegas. Kibice dostaną sześć walk w "otwartej" transmisji, a także trzy główne w przekazie PPV. Fury z Wilderem to jedna potyczka, więc "Big Baby" mógłby się znaleźć również w przekazie PPV.

Osiłek z Brooklynu pauzuje od listopada 2018 roku. Na początku czerwca 2019 miał skrzyżować rękawice z Anthonym Joshuą o trzy pasy mistrzowskie, lecz wpadł na trzech różnych zakazanych substancjach i został zdyskwalifikowany na pół roku. Wyjątkowo łagodna kara się skończyła, więc można wracać do ringu. Czy już w przyszłym miesiącu? Bardzo możliwe...