JEŻEWSKI: WIEM, ŻE MAM ZASOBY NA DUŻO WIĘCEJ

Redakcja, Facebook

2019-12-31

Nikodem Jeżewski (18-0-1, 9 KO) nie ukrywa, że rok 2020 będzie bardzo ważny dla jego kariery. Pięściarz z Kościerzyny w roku 2019 pojawił się w ringu dwa razy, odnosząc dwa punktowe zwycięstwa, ale to go nie zadowala.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Jeżewski przekazał fanom życzenia na nowy rok i podzielił się swoimi refleksjami z ostatnich dwunastu miesięcy w jego wykonaniu.

- Sportowo ten rok również się kończy, mogę go opisać krótko... 2 walki - 2 zwycięstwa. Nie wyobrażam sobie jednak w tym wieku walczyć tylko dwa razy w roku, mam swoje cele, marzenia i ambicje. Kolejny krok i cel postawiłem jasno, czarno na białym i wciąż czekam. Wierzę, że kolejny będzie sportowo dla mnie udany o wiele bardziej niż kończący się 2019 rok. Zabieram sprawy w swoje ręce, albo "lewo" albo "prawo". Wiem, że mam zasoby na dużo, dużo wiecej. Dziekuje wszystkim, którzy mnie wspierają. Dziękuje wszystkim moim kibicom, przyjaciołom i hejterom! W końcu razem to wszystko tworzymy! Pozdrawiam i NAJLEPSZEGO! - napisał Jeżewski.