ZA KILKA DNI WILDER ZACZYNA OBÓZ PRZED DRUGĄ WALKĄ Z FURYM

Redakcja, Boxingscene

2019-12-23

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) odpoczął w Europie po wygranym przez nokaut listopadowym rewanżu z Luisem Ortizem, wrócił do Ameryki i w okolicach Sylwestra zamierza rozpocząć obóz przed kolejnym, jeszcze większym rewanżem - walką z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO), która czeka nas już 22 lutego i powinna zostać oficjalnie ogłoszona do końca roku.

WARREN: FURY Z WILDEREM NAJPIERW 22 LUTEGO, A POTEM W LECIE >>>

- Nie mogę się doczekać startu obozu. Miałem wspaniałe wakacje we Włoszech, spotkałem się z papieżem Franciszkiem, to był ogromny zaszczyt. Stanąłem również na środku Koloseum w Rzymie. Cała podróż była wypełniona odwiedzaniem miejsc, które od dawna miałem na swojej liście - powiedział Wilder.

- Moje nastawienie mentalne jest teraz odpowiednie, jestem gotowy, by ruszyć po kolejny nokaut do mojej kolekcji. Jestem w wadze ciężkiej synonimem prawdziwych emocji. Wszystko, co robi Tyson Fury, szykuje go tylko do roli mojej ofiary. Każdy mój cios będzie go ranił, to będzie niesamowita walka - dodał artysta nokautu z Alabamy, który w przeciwieństwie do Fury'ego (Brytyjczyk rozstał się z Benem Davisonem i rozpoczął współpracę z Javanem Hillem) nie zamierza przed rewanżem niczego zmieniać w swoim teamie i będzie kontynuował pracę z trenerami, którzy zaprowadzili go na szczyt: Jayem Deasem i Markiem Brelandem.