WARREN: FURY Z WILDER NAJPIERW 22 LUTEGO, A POTEM W LECIE

Redakcja, TalkSport

2019-12-18

Frank Warren - promotor Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO), potwierdził, że jego zawodnik nie tylko spotka się po raz drugi z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO), ale również i po raz trzeci. W stawce będzie oczywiście pas WBC wagi ciężkiej.

Panowie spotkali się już na początku grudnia zeszłego roku. Ich rewanż zaplanowano na 22 lutego w Las Vegas, choć wciąż brak jeszcze oficjalnego komunikatu. Brytyjski promotor zapewnia, że w lecie panowie skrzyżują rękawice po raz trzeci w lecie 2020 i tak jest skonstruowany kontrakt.

Wcześniej sam Fury tłumaczył, że podział zysków za lutową walkę, pokazywaną w USA w systemie PPV, zostanie rozdany po równo - 50 na 50. W lecie zwycięzca lutowej potyczki dostanie już 60% wszystkich zysków, a przegrany z lutego tylko 40%.

- Tyson wyjdzie do rewanżu z Wilderem 22 lutego i bez względu na to, kto wygra drugą walkę, trzecia odbędzie się już w lecie - powiedział Warren.

FURY PRZYJMUJE POMYSŁ JOSHUY O WSPÓLNYCH SPARINGACH: BARDZO CHĘTNIE! >>>

Przypomnijmy, że w pierwszym pojedynku Fury przeważał w prawie każdego rundzie, poza dziewiątą i dwunastą, w których lądował na deskach. Każdy z sędziów ocenił walkę inaczej i ostatecznie ogłoszono remis.