DE LA HOYA OTWARTY NA WALKĘ CANELO W ARABII SAUDYJSKIEJ

Redakcja, Manouk Anopyan

2019-12-06

Najlepiej obecnie zarabiający bokser na świecie, Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) będzie jutro oglądał w Arabii Saudyjskiej rewanż innego pięściarskiego krezusa, Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z obecnym mistrzem świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Meksykaninem Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO). Promotor Canelo, Oscar De La Hoya jest otwarty na walki Alvareza w królestwie Saudów, a w starciu Joshua vs Ruiz Jr II ma wyraźnego faworyta.

85 MILIONÓW DOLARÓW DLA JOSHUY! MISTRZ ZAROBI 'TYLKO' 13 MILIONÓW >>>

- Myślę, że wynik będzie taki sam jak w pierwszej walce. Andy Ruiz Jr ma chyba sposób na Joshuę. ''Niszczyciel'' będzie teraz zresztą lepszy, szybszy i silniejszy niż ostatnio. Nie wydaje mi się natomiast, by Joshua mógł coś poprawić. On walczy tak samo od wielu lat. Ale kto wie, w wadze ciężkiej wszystko może się zdarzyć. Myślę jednak, że Ruiz ma twardszą szczękę i mniej rzeczy go rozprasza - powiedział De La Hoya.

- Walka Canelo w Arabii Saudyjskiej? Oczywiście, to możliwe. Jeżeli zostaną zagwarantowane odpowiednie pieniądze, z całą pewnością weźmiemy taki pojedynek - dodał twórca Golden Boy Promotions, który nota bene sam toczył w swojej niezwykle bogatej bokserskiej karierze wielkie rewanże, przede wszystkim z Julio Cesarem Chavezem (zwycięstwo w 1998 roku, w pierwszej walce wygrał Oscar) i Shane'em Mosleyem (2003, porażka ''Złotego Chłopca'', w pierwszej walce wygrał Mosley).