SŁOWA OTUCHY I MODLITWY DLA ERROLA SPENCE'A JR

Redakcja, Twitter

2019-10-10

Terence Crawford jeszcze kilkadziesiąt godzin temu w ostrych słowach namawiał Errola Spence'a Jr (26-0, 21 KO) do podjęcia rękawicy. Dziś, na wieść o jego wypadku, wraz z innymi pięściarzami przesyła słowa otuchy.

Spence Jr trafił na oddział intensywnej terapii. Nie miał zapiętych pasów w momencie wypadku. Samochód kilka razy "koziołkował", a kierowca wypadł z niego. Stan Errola określono jako ciężki, ale nie zagrażający życiu.

"Modlę się za ciebie mistrzu. Jesteśmy wojownikami i wiem, że będzie dobrze" - napisał Crawford.

"Wszyscy się za ciebie modlimy" - napisał z kolei Gervonta Davis.

"To bardzo przykre wiadomości. Modlę się za twoje zdrowie i pełną rehabilitację" - stwierdził z kolei promotor Tom Loeffler.

"Jesteś w naszych myślach i modlitwach. Wygrasz tę walkę. Czekam, aż wydobrzejesz" - powiedział ceniony trener Teddy Atlas.

"Łączę się w modlitwie o zdrowie Errola i jego rodzinę. Życzę szybkiej rehabilitacji i powrotu do zdrowia" - dodał od siebie Chad Dawson.

"Modlę się o ciebie i twój szybki powrót do zdrowia" - Eddie Chambers.

"Jeszcze dwa tygodnie temu Errol wraz z Shawnem dali najlepszą walkę roku 2019. To tylko pokazuje, jak szybko i diametralnie może zmienić się życie. Mam nadzieję, że Spence Jr dojdzie do siebie. Moje myśli są z nim oraz jego rodziną" - Ben Davison.

"Boks nie nasze całe życie, a przed tobą jeszcze wiele lat życia. Modlę się za Errola i jego rodzinę. Oby szybko doszedł do pełnej sprawności" - dodał Shawn Porter (30-3-1, 17 KO), ostatni rywal Spence'a.