XXVII MMP: WYNIKI II SERII - ZESTAWIENIE WALK WIECZORNYCH

2019-10-08, Łukasz Famulski, Informacja własna

XXVII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Przybyła kontra RudiukMamy już pierwsze talenty wyłowione z drugiej serii walk XXVII Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Konrad Kaczmarkiewicz - to zawodnik, na którego będziemy mieć oko nie tylko na tych zawodach. Zawodnik ze 'Skorpiona' nie dał szans reprezentantowi Legii Warszawa Janowi Maciejewskiemu - zapewne dojdzie do ciekawego starcie z Michałem Soczyńskim, który już w pierwszej rundzie potwierdził swoja dominację w kategorii cięzkiej. 

Wyniki walk II serii eliminacji (08.10.2019) Ciechocinekul. Lipnowska 11c (rezultaty wczorajszych eliminacji TUTAJ >>>)

9 walka w kategorii 63kg
Patryk Tomczak Sporty Walki Gostyń) vs Adrian Nawrocki (KB Zagłębie Konin) RSC2
10 walka w kategorii 63kg
Bartłomiej Przybyła (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Radosław Rudiuk (KS Raszyn) PKT 4-1
11 walka w kategorii 75kg
Patryk Kuryło (UKS Adrenalina Boks Club Wrocław) vs Patryk Bączak (KKS 1925 Włókniarz Kalisz) PKT 5-0
12 walka w kategorii 75kg
Adrian Spoździał (BKS Skorpion Szczecin) vs Kamil Urbański (Gosiewski Team Wrocław) PKT 1-4
13 walka w kategorii 75kg
Kacper Derda (BKS Skorpion Szczecin) vs Patryk Kowalczyk (Imperium Boxing Wałbrzych) PKT 2-3
14 walka w kategorii 91kg
Michał Soczyński (KS PACO Lublin) vs Christian Kurzaj (KS Prosna Kalisz) AB1
15 walka w kategorii 91kg
Jakub Stępiński (WKS Bombardier Wrocław) vs Kacper Nowicki (Boxing Team Szamotuły) PKT 0-5
16 walka w kategorii 91kg
Konrad Kaczmarkiewicz (BKS Skorpion Szczecin) vs Jan Majewski (KB Legia Warszawa) PKT 5-0
17 walka w kategorii 91kg
Radosław Wicher (MKSW Pomorzanin, Toruń) vs Andrusha Vakaliuk (BKS Olimp Szczecin) PKT 1-4
18 walka w kategorii 91kg
Kamil Ślendak (WKB Start Włocławek) vs Dawid Seńko (BKS Skorpion Szczecin) PKT 5-0
19 walka w kategorii 91kg
Bartłomiej Szczęsny (KS Red Gloves Warszawa) vs Maciej Lisek (06 Kleofas AZS AWF Katowice) PKT 5-0

II seria eliminacji XXVII Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie

Zestawienie walk III serii eliminacji XXVII Młodziezowych Mistrzostw Polski (08.10.2019) godzina. 16:00

20 walka w kategorii  52kg
Jakub Słomiński (KS WDA Świecie) vs Damian Kotlarek (BKS Olimp Szczecin)
21 walka w kategorii  52kg
Przemysław Sowiński (KKB RUSHH Kielce) vs Mateusz Pawlak (KKS 1925 Włókniarz Kalisz)
22 walka w kategorii  52kg
Tomasz Kamiński (CWZS Zawisza Bydgoszcz) vs Bartosz Anioł (KKB RUSHH Kielce)
23 walka w kategorii  52kg
Wiktor Witecki (KKB RUSHH Kielce) vs Karol Śwderski (KKB RUSHH Kielce)
24 walka w kategorii  69kg
Kamil Kuździeń (KS Garda Gierałtowice) vs Artur Davtyan (JKB Jawor Team Jaworzno)
25 walka w kategorii  69kg
Ismail Kagermanov (BKB Boxing Production Białystok) vs Szymon Kajda (JKB Jawor Team Jaworzno)
26 walka w kategorii  69kg
Karol Łapawa (Sporty Walki Gostyń) vs Kacper Niewiadomski (KS Raszyn)
27 walka w kategorii  69kg
Mateusz Kałecki (KB Zagłębie Konin) vs Bartosz Skórka (KKS Sporty Walki Poznań)
28 walka w kategorii  69kg
Łukasz Zyguła (KS SAKO Gdańsk) vs Kornel Kostrzewski (WKB Start Włocławek)
29 walka w kategorii  69kg
Michał Dróżdż (TS Wisła Kraków) vs Paweł Obuchowicz (MOS Zatoka Braniewo)
30 walka w kategorii  69kg
Daniel Piotrowski (CKB Potężnie Ciechocinek) vs Dawid Maciejewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
31 walka w kategorii  69kg
Aleksander Bereżewski (Niestowarzyszony) vs Norbert Różański (KSW ŁKS Łódź)
32 walka w kategorii  +91kg
Oskar Safarian (BKS Concordia Knurów) vs Piotr Łącz (KB Puncher Cieszyn)
33 walka w kategorii  +91kg
Michał Szot (LKS Myszków) vs Damian Wiśniewski (KB Zagłębie Konin)

 

<< Powrót na stronę główną <<