OJCIEC SHAWNA PORTERA O WALCE SYNA ZE SPENCE'EM JUNIOREM

Redakcja, Fight Hub Tv

2019-09-30

Ojciec i trener Shawna Portera (30-3-1, 17 KO), Kenny Porter uważa, że jego syn nie został sprawiedliwie potraktowany podczas sobotniej walki o pasy WBC i IBF wagi półśredniej z Errolem Spence'em Juniorem (26-0, 21 KO). Porterowi nie podoba się przede wszystkim brak reakcji na ciosy poniżej pasa, jakie zdarzało się wyprowadzać Spence'owi.

ERROL SPENCE JR vs SHAWN PORTER: STATYSTYKI CIOSÓW >>>

- Shawn otrzymał wiele ciosów poniżej pasa. Sędzia musiał je widzieć. Powiedziałem mu o tym, a on do mnie, że ''Shawn ma wysoko podciągnięte spodenki'' (...) Nie zgadzam się też do końca z punktacją. Wszystkie rundy były bliskie. Widziałem nasze zwycięstwo lub remis. Na pewno nie powinno się tego punktować 116-111 - powiedział Kenny Porter.

- Serce Errola sprawiło, że walczył w stylu, który pasował Shawnowi. Gdyby więcej używał swojego zasięgu, mógłby mieć kontrolę nad pojedynkiem. Ale Shawn był cały czas przy nim i lokował ciosy na korpus, których nie widzieli ludzie z Compubox. Teraz wszyscy muszą docenić to, co robi Shawn Porter - dodał ojciec byłego już mistrza, niezwykle przypominający syna wyglądem i ekspresją.