HAYE: NAJLEPSI W HISTORII MIELIBY PROBLEMY Z FURYM

Redakcja, Daily Star

2019-09-14

Emerytowany już David Haye w przeszłości dwukrotnie odwoływał z powodów zdrowotnych walkę z Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO). Pomiędzy panami ostro wtedy iskrzyło, ale dziś sławny "Hayemaker" potrafi docenić kunszt swojego rodaka.

- Fury mógłby dać twardą walkę każdemu zawodnikowi, w każdej erze boksu. Nawet ci najwięksi mieliby z nim ogromne problemy. Ciężko jest umieścić Tysona na liście wszech czasów, bo przecież wciąż jeszcze walczy, ale tylko kilku zawodników mogłoby zaboksować tak jak on z kimś takim jak Wilder. Jeśli jednak pokona w rewanżu Wildera, a potem Joshuę i Ruiza, to na pewno będziemy musieli rozpatrywać go jako jednego z najlepszych w historii. Bo przecież ma już na rozkładzie Władimira Kliczkę, a według mnie Fury jest dopiero w połowie swojej drogi. Przed nim jeszcze siedem lat boksu na wysokim poziomie - przekonuje menadżer Derecka Chisory, który już dwukrotnie przegrał z "Królem Cyganów".

Przypomnijmy, że Fury dziś w nocy spotka się z Otto Wallinem (20-0, 13 KO). Transmisja od 4:00 na antenie Polsatu Sport.