SZALONY ATAK DERECKA CHISORY: PIEPRZYCIE MNIE BEZ WAZELINY!

Redakcja, Matchroom

2019-09-09

Dereck Chisora (31-9, 22 KO) 26 października w Londynie skrzyżuje rękawice z Josephem Parkerem (26-2, 20 KO). W walce wieczoru londyńskiej gali dojdzie natomiast do walki Regis Prograis vs Josh Taylor, czyli finałowego pojedynku turnieju WBSS w wadze junior półśredniej. Chisorze taki układ karty walk delikatnie mówiąc się nie spodobał. Brytyjczyk bezparodonowo zaatakował organizatorów gali podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Oto zapis szalonej wymiany zdań, w której ''War'' poszedł w swoim stylu na całość.

Dereck Chisora: kto walczy w walce wieczoru?

Eddie Hearn (wskazując na Regisa Prograis): Pan siedzący obok ciebie.

Chisora: to tak nie działa. Nie po to dzięki mnie wyprzedajecie bilety w hali O2, żeby tych dwóch typów walczyło w walce wieczoru. Więc może zrobimy tak, że wystąpię w walce wieczoru albo po prostu zdejmiecie mnie z tej gali.

Eddie Hearn: okej, pogadajmy o twojej walce...

Chisora: nie, mówię poważnie, chcecie mnie wykorzystać, żeby sprzedać bilety i wciskacie na moją galę walkę wieczoru z udziałem gości, o których nikt nigdy nie słyszał. Chcecie mnie okraść, pieprzyć to. Pieprzyć trofeum Muhmmada Alego, nikogo już ono nie obchodzi. Nikogo już nie obchodzą mali goście, boks opiera się na wadze ciężkiej, więc jeżeli nie chcecie mi dać walki wieczoru na mojej gali, przed moją londyńską publicznością... To jest totalna bzdura.

Regis Prograis: ja i Taylor jesteśmy dwoma najlepszymi zawodnikami w swojej wadze.

Chisora: typie, nikogo nie obchodzisz, nie zaczynaj ze mną tego tematu. Będę walczył w walce wieczoru? Tak czy nie? Jeżeli nie, to chcę więcej pieniędzy... Adam, kto walczy w walce wieczoru, odpowiedz mi, bo za chwilę wytoczę działa.

Adam Smith (Sky Sports): ludzie będą zadowoleni, więc idźmy do przodu.

Chisora: jeżeli mamy iść do przodu, to powiedz mi, czemu nie walczę w walce wieczoru. Przykro mi, że muszę teraz o tym mówić, ale... Czuję się, jakbyście pieprzyli mnie bez wazeliny. Nie słyszeliśmy o turnieju WBSS przez pół roku, a teraz oni wskakują na naszą galę. Pieprzyć to, dajcie mi moje pieniądze.

Kalle Sauerland (Sauerland Event, WBSS): ktoś, kto pokonał na swojej drodze tutaj...

Chisora: powiedz im, żeby wyprzedali pieprzoną halę w Glasgow! Zobaczymy, czy ludzie kupią bilety.

Kalle Sauerland: pozwolisz mi robić moją robotę czy...

Chisora: spierdalaj!

Chisora po wydaniu polecenia Sauerlandowi opuścił konferencję. Po czym opublikował zdjęcie...