WOKÓŁ WAGI CIĘŻKIEJ - 20 SIERPNIA 2019

Redakcja, Informacja prasowa

2019-08-20

Sporo dzieje się w świecie boksu, a że nie o wszystkim możemy napisać szerzej, zapraszamy Was na nasz Ring Telegram. Tym razem tylko o wadze ciężkiej.

Tom Schwarz (25-1, 17 KO) szybko odbudował się po porażce z Tysonem Furym (zdjęcie u góry) i w niespełna sto sekund odprawił 42-letniego Radka Varaka (6-8, 3 KO). To się nazywa powrót...

Carlos Takam (36-5-1, 28 KO) został oficjalnie przedstawiony jako zawodnik grupy Star Boxing. - Przez rok byłem wolnym agentem i choć miałem sporo opcji, to z nikim nie podpisywałem kontraktu. Do teraz. Promotor Joe DeGuardia i ja możemy wspólnie sporo osiągnąć. Mam wciąż spore ambicje - stwierdził Takam, który był szykowany na rywala Aleksandra Usyka. Wobec podpisanego właśnie kontraktu ta walka znacznie się oddaliła.

"Co powiedzielibyście na walkę z Adamem Kownackim? Wyobraźcie sobie te niesamowite liczby ciosów, jakie padłyby z obu stron" - pisze Sam Jones, menadżer Joe Joyce'a (10-0, 9 KO). Walka rzeczywiście fajna, tylko raczej nie do zrobienia na ten moment...

Manny Robles - szkoleniowiec Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO), przyznaje, że jego podopieczny nie jest w najlepszej formie, ale uspokaja, że czasu zostało jeszcze sporo. Rewanż z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) dopiero 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. - Mieliśmy rozpocząć przygotowania wczoraj, ale nie wyszło. W tym tygodniu jednak na pewno rozpoczniemy treningi. Andy nie jest w najwyższej formie, lecz zaczął biegać. Mamy wystarczająco dużo czasu, by doszedł do wysokiej formy - uspokaja meksykańskich kibiców Robles.