PRICE WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT WALK Z DUBOIS I JOYCE'EM

Redakcja, World Boxing News

2019-08-01

David Price (25-6, 20 KO) nie tracił optymizmu nawet po kolejnych porażkach przez nokaut, tak więc możemy się spodziewać, że po zwycięstwie nad Davidem Allenem olbrzym z Liverpoolu nabierze niebywałej pewności siebie. Brytyjczyk ma przed sobą na pewno przynajmniej jedną dużą walkę, choć nie wiemy jeszcze nic na temat powrotu 36-latka.

HEARN: TO BYŁ ŚWIETNY WYSTĘP PRICE'A, ON SZKOLIŁ ALLENA>>>

Tymczasem Price został poproszony o komentarz do jego potencjalnych walk z Danielem Dubois (12-0, 11 KO) i Joe Joyce'em (10-0, 9 KO).

- To możliwe. Zobaczymy, czy to ma sens w kontekście biznesowym. Jestem otwarty na wszystkie konkretne oferty. Ale czy odmówię, czy zaakceptuję, to inna historia. Joyce ma się naprawdę dobrze. Wygląda na ostrego, porusza się szybko i byłaby to wielka walka między dwoma olimpijczykami. Jeśli zadzwoni telefon, możemy o tym porozmawiać. Dubois to kolejna wielka rzecz do zrobienia, prawda? To normalne, że ich nazwiska będą teraz ze mną łączone. Wybierzemy odpowiednią dla nas walkę, mamy teraz silną pozycję. Będzie wiele opcji, które będzie trzeba rozważyć. Chyba, że pojawi się propozycja nie do odrzucenia - skomentował Price.