JEŻEWSKI-FLANAGAN: RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA GALĘ W KAŁUSZYNIE

Redakcja, Informacja prasowa

2019-07-31

Wielkie emocje na koniec wakacji. Zaledwie 50 km od Warszawy, w malowniczej scenerii Zalewu Karczunek, fanki i fani sportów walki będą świadkami ciekawego wydarzenia bokserskiego. Wszystko za sprawą drugiej edycji gali Summer Boxing Night.

W sobotę, 31 sierpnia, od godz. 19:00, w specjalnie zbudowanej hali namiotowej, będzie królował już tylko boks zawodowy i to w najlepszej odsłonie.

W walce wieczoru jeden z najbardziej perspektywicznych pięściarzy wagi junior ciężkiej – Nikodem Jeżewski (17-0-1, 9 KO), zmierzy się z groźnym i twardym zawodnikiem z Australii – Markiem Flanaganem (24-7, 17 KO). Pochodzący z Kościerzyny Jeżewski marzy o wielkich walkach i światowych tytułach. Nim jednak przyjdzie się mu zmierzyć w pojedynku mistrzowskim musi wyraźnie pokonać zawodnika z Antypodów, a to zadanie bardzo trudne – Flangan z 24 zwycięskich walk aż 17 wygrał przez nokaut.

Dla fanek i fanów, którzy w ten wieczór zdecydują się śledzić na żywo pojedynki polskich pięściarzy organizatorzy przewidzieli m.in. 8 walk zawodowych, a wśród nich pojedynek m.in.: niepokonanego Michała Olasia (8-0, 7 KO) z Turkiem Hamzą Gunesem (4-0, 2 KO) czy ćwierćfinałowe starcie turnieju wagi ciężkiej Sosiński vs Szkuta (Rocky Boxing Tournament), które z pewnością dostarczą kibicom dużą dawkę adrenaliny. Ponadto na deskach ringowych zobaczymy Maksyma Hardzeikę, Mateusza Cielepałę, Damiana Tymosza, Kewina Gruchałę, Kacpra Meynę i Adriana Szczypiora. Ich przeciwnicy są już zakontraktowani od kilku tygodni i będą systematycznie przedstawiani fankom i fanom na oficjalnych kanałach organizatora gali.

TU KUPISZ BILETY NA GALĘ W KAŁUSZYNIE >>>

Summer Boxing Night 2 to bardzo dobry sposób na pożegnanie wakacji. Wielkie emocje, goście specjalni, m.in. Krzysztof Włodarczyk, Maciej Sulęcki, Ewa Piątkowska i wielu innych znakomitych gości. Całość w transmisji live na antenach Polsatu. Tego nie można przegapić!