W PRZYSZŁYM TYGODNIU OGŁOSZENIE WALKI TYSONA FURY'EGO?

Redakcja, IFL TV

2019-07-06

Jeden z promotorów Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO), Bob Arum stwierdził, że za tydzień możemy poznać rywala Brytyjczyka w planowanej na wrzesień lub październik walce w Nowym Jorku. Sporo mówiło się ostatnio o konfrontacji ze skompromitowanym Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO), przyłapanym na dopingu niedoszłym rywalem Anthony'ego Joshuy. Arum studzi nastroje w sprawie Millera, choć niczego nie wyklucza.

MILLER POWAŻNYM KANDYDATEM >>>

- Musimy porozmawiać z Tysonem, ale idziemy w stronę walki w nowojorskiej Madison Square Garden. Pojedynek może się odbyć we wrześniu lub październiku. W okolicach przyszłego weekendu możemy coś ogłosić w tej sprawie. Jeśli chodzi o walkę z Millerem, to wciąż nie ma on licencji. Dopóki jej nie zdobędzie, gadanie o walce z Furym lub kimkolwiek innym jest przedwczesne i nie ma sensu. Gdyby sytuacja Millera była jasna, konfrontacja z Tysonem byłaby bardzo ciekawa - powiedział Arum, który w grudniu tego roku skończy 88 lat.

PULEW vs FURY JESIENIĄ? >>>

Przypomnijmy, że współpromujący Fury'ego Frank Warren stwierdził ostatnio, że jest otwarty na wrześniową walkę Fury vs Miller - jeżeli Amerykanin zdoła uzyskać licencję. Mówi się, że w tej chwili promotorzy Fury'ego są przede wszystkim zainteresowani kandydaturami Millera i Kubrata Pulewa.