REWANŻ RUIZA JR Z JOSHUĄ W NOWYM JORKU LUB CARDIFF

Redakcja, boxingscene

2019-07-02

Eddie Hearn nie mógł powstrzymać śmiechu, kiedy dowiedział się, że między innymi Oscar de la Hoya stwierdził, że rewanżowa walka Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) jest zagrożona. Plotki te mają mieć mało wspólnego z prawdą, a niebawem możemy poznać dokładną datę i lokalizację rewanżu z trzema pasami mistrzowskimi wagi ciężkiej w stawce.

TRZY MOŻLIWE DATY GALI JOSHUA vs RUIZ II >>>

- Nie mam pojęcia, kto wymyśla takie rzeczy. Naprawdę chcemy coś ogłosić w tym tygodniu. Do rewanżu dojdzie w Madison Square Garden (Nowy Jork) lub na Principality Stadium (Cardiff), gdzie Anthony walczył już przed tłumem fanów - tłumaczy szef Matchroom Boxing.

Hearn nie ukrywa, że wolałby, aby ten rewanżowy pojedynek, niezwykle istotny dla Joshuy, odbył się na terenie Wielkiej Brytanii, choć sam "AJ" ma pozytywnie zapatrywać się na kolejną wizytę w Nowym Jorku.

- Z moich własnych egoistycznych powodów chciałbym, aby walka miała miejsce w Wielkiej Brytanii, ale Joshua naprawdę chce wrócić do Nowego Jorku. Rozmowy nadal trwają. MSG lub Cardiff, czekamy na finalizację - stwierdził Hearn.