OKOLIE WYSTĄPI 20 LIPCA W LONDYNIE NA GALI Z UDZIAŁEM SZPILKI

Redakcja, Matchroom

2019-06-29

Na 6 lipca zaplanowana była gala w Manchesterze, której główną gwiazdą miał być Lawrence Okolie (12-0, 9 KO). Rywal Brytyjczyka w walce wieczoru, Jack Massey (16-0, 8 KO) doznał jednak kontuzji prawej ręki i wycofał się ze starcia. Wkrótce potem odwołano całą galę i szybko ogłoszono, że Okolie zawalczy 20 lipca na gali Whyte vs Rivas w Londynie, gdzie dojdzie również do walki Artura Szpilki (22-3, 15 KO) z Dereckiem Chisorą (30-9, 21 KO).

OKOLIE O SPARINGACH Z FURYM >>>

Nowy rywal dla brytyjskiego prospekta wagi cruiser ma zostać ogłoszony w przyszłym tygodniu. Przypomnijmy, że w swojej ostatniej walce, w marcu tego roku Okolie wygrał przed czasem z Wadim Camacho. Ostatni sporo mówiło się o walkach Brytyjczyka z Denisem Lebiediewem i Yvesem Ngabu, ale w tej chwili Okolie jest podobno bliżej pojedynku z zawodnikiem z Wysp.

Warto dodać, że na gali Whyte vs Rivas rękawice skrzyżują Richard Riakporhe (9-0, 8 KO) i Chris Billam-Smith (9-0, 8 KO), brytyjscy ''cruiserzy'', którzy coraz częściej są przymierzani do walki z Okolie. Pojedynek Riakporhe vs Billam-Smith może więc być wstępem do hitowego starcia na szczycie krajowej sceny.