GRAJCIE I WYGRYWAJCIE Z STS - NA SULĘCKIM MOŻECIE DOBRZE ZAROBIĆ!

Redakcja, STS

2019-06-25

W sobotnią noc Maciej Sulęcki (28-1, 11 KO) może przejść do historii jako pierwszy polski mistrz świata wagi średniej. A jeśli wierzycie w jego wygraną nad Demetriusem Andrade (27-0, 17 KO), możecie na tym jeszcze świetnie zarobić! Firma STS prezentuje Wam swoje kursy na ten pojedynek.

Amerykanin będzie bronił po raz drugi pasa federacji WBO. Polak wydaje się jednak pewny swego. - Andrade jest najsłabszym mistrzem wagi średniej i najsłabszym zawodnikiem z czołówki. Dam bardzo dobrą walkę i udowodnię parę spraw. On dotąd nie mierzył się z nikim poważnym. Pokażę światu kim jestem i na co mnie stać - mówił w zeszłym tygodniu. A jak widzą to bukmacherzy?

Stawiają oczywiście na Amerykanina. Po pierwsze, to on broni tytułu, a po drugie będzie boksował u siebie. Oto jak przedstawiają się kursy STS-u na sobotni pojedynek.

Zwycięzca walki (w jakikolwiek sposób):
Andrade 1,22 - Sulęcki 3,75

Zawodnik wygra przed czasem:
Andrade 3,00 - Sulęcki 7,50

Zawodnik wygra na punkty:
Andrade 1,85 - Sulęcki 7,50

Ile potrwa pojedynek? Granica 9,5 rundy:
mniej 3,40 - więcej 1,22

ZNASZ SIĘ NA SPORCIE? GRAJ, BAW SIĘ DOBRZE I WYGRYWAJ PRZY TYM PIENIĄDZE! >>>

Firma STS jako jedyna przygotowała dla Was kursy na walki trwających Igrzysk Europejskich w boksie. Ale możecie obstawiać wszystkie dyscypliny. Wystarczy, że klikniecie baner na górze naszej stronie, który przekieruje Was na stronę STS-u, lub klikniecie w aktywny link powyżej.