TIM BRADLEY: KEITH THURMAN ZROBI ROBOTĘ W WALCE Z PACQUIAO

Redakcja, Boxingscene

2019-05-27

Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Timothy Bradley zdecydowanie stawia na zwycięstwo mistrza świata WBA wagi półśredniej Keitha Thurmana (29-0, 22 KO) w starciu z legendarnym Mannym Pacquiao (61-7-2, 39 KO). Thurman zmierzy się z Filipińczykiem 20 lipca w Las Vegas.

- Keith jest w sytuacji, w której nie może do końca wygrać. Jeżeli pokona Pacquiao, będzie to wygrana z 40-letnim facetem. Mimo wszystko cieszę się, że dostał walkę z Mannym. Każdy patrzy na ostatni pojedynek Keitha, ale kiedy walczysz z taką legendą jak Pacquiao, musisz być odpowiednio przygotowany i zmotywowany. Dlatego Keith mówi, że zakończy karierę Manny'ego albo skończy z boksem w przypadku porażki. ''One Time'' musi się nakręcić na ten pojedynek. Osobiście jestem pewien, że zrobi w lipcu swoją robotę - mówi Bradley, który mierzył się z Pacquiao trzykrotnie.

Przypomnijmy, że pierwsza walka Filipińczyka z Bradleyem zakończyła się kontrowersyjnym, niejednogłośnym zwycięstwem Amerykanina w czerwcu 2012 roku. Dwie kolejne walki Pacquiao vs Bradley (w kwietniu 2014 roku i w kwietniu 2016 roku) zakończyły się jednogłośnymi zwycięstwami Manny'ego. W drugim pojedynku trylogii Pacquiao odzyskał utracony w pierwszej konfrontacji tytuł mistrza świata WBO wagi półśredniej.