ANTHONY JOSHUA: RUIZ NALEŻY DO ŚWIATOWEJ CZOŁÓWKI

Redakcja, The Sun

2019-05-21

- W tym biznesie nie chodzi o to jak wyglądasz, tylko co sobą prezentujesz, a on prezentuje sporo i należy do światowej czołówki - mówi o swoim rywalu Anthony Joshua (22-0, 21 KO).

Anglik 1 czerwca w nowojorskiej Madison Square Garden zadebiutuje na rynku amerykańskim. Pierwotnie jego rywalem miał być Jarrell Miller, który jednak wpadł na trzech różnych kontrolach antydopingowych. W jego miejsce wskoczył Andy Ruiz Jr (32-1, 21 KO) i to on stanie przed szansą zdobycia pasów IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej.

ANDY RUIZ JR: JOSHUA MA COŚ, CO NALEŻY DO MNIE, ZSZOKUJĘ ŚWIAT! >>>

- Najbardziej liczy się to, co masz w sercu i głowie, a Ruiz udowodnił, że ma serce do walki i potrafi boksować. To bardzo dobry pretendent. Jeśli w ringu postawi się kulturystę, to on nic nie osiągnie w boksie. Andy ma bardzo szybkie ręce i sprawił wiele problemów Josephowi Parkerowi. Wielu uważa, że został wtedy skrzywdzony przez sędziów. Potem ten sam Parker dał wojnę Dillianowi Whyte'owi, który podobno może pobić mnie, Wildera i Fury'ego. Tak więc z całą pewnością Ruiz należy do światowej czołówki. Nie zamierzam go lekceważyć, bo nie wygląd się liczy, tylko umiejętności bokserskie - dodał Joshua.