JOSHUA OSTRZEGA WILDERA I FURY'EGO: IM PÓŹNIEJ, TYM GORZEJ DLA WAS

Redakcja, Ring Magazine

2019-05-09

- Dwa lata temu spotkałem się z Kliczką. To była bardzo trudna walka, która mogła pójść w obie strony. Od tego czasu bardzo się jednak rozwinąłem jako pięściarz - mówi Anthony Joshua (22-0, 21 KO), który ostrzega Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) oraz Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), że im dłużej przeciągają taką walkę, tym gorzej dla nich.

- Od czasu walki z Kliczką cały czas pracowaliśmy nad tym, bym był lepszy i mądrzejszy w ringu. Wciąż się rozwijam, ulepszam i wyciągam wnioski. W walce z Powietkinem byłem chory. Przeciwko Takamowi przesadziłem z wagą. Ale cały czas coś zmieniam i dążę do perfekcji - mówi panujący mistrz świata trzech z czterech najważniejszych federacji. AJ do obrony pasów IBF/WBA/WBO podejdzie 1 czerwca w Nowym Jorku mierząc się z Andym Ruizem Jr (32-1, 21 KO).

- Im bardziej Wilder i Fury będą zwlekali z taką walką, tym gorzej dla nich. Przez ostatnie dwa lata bardzo się rozwinąłem i nadal się rozwijam. Chcę być dobrze przetestowany, ale za dwa lata będę dużo lepszy niż teraz. Lepiej więc dla Wildera i Fury'ego, by te pojedynki odbyły się szybciej niż później - dodał Joshua.