JOE JOYCE OD TERAZ ZAWODNIKIEM WARRENA - WALCZY 18 MAJA

Redakcja, Informacja prasowa

2019-04-25

Frank Warren w pewnym momencie usunął się trochę w cień, ale teraz odbudowuje swoją pozycję. I właśnie pozyskał kolejną wschodzącą gwiazdę wagi ciężkiej.

W szeregach Warrena są Tyson Fury (27-0-1, 19 KO), bardzo perspektywiczny Daniel Dubois (10-0, 9 KO), a od teraz również... wicemistrz olimpijski kategorii super ciężkiej, Joe Joyce (8-0, 8 KO). Co ciekawe wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Dubois i Joyce wyrazili zgodę na bezpośrednią konfrontację w lecie.

Dubois miał pojutrze skrzyżować rękawice z Richardem Larteyem (14-1, 11 KO), ten jednak nie doleci do Anglii przez problemy wizowe. Trwają poszukiwania jego zastępcy dla Daniela. Z kolei Joyce zadebiutuje pod banderą grupy Queensberry Promotions podczas zaplanowanej na 18 maja gali z walką wieczoru Billy Joe Saunders vs Shefat Isufi. Joe niedawno zerwał współpracę z Abelem Sanchezem i teraz trenuje pod okiem Adama Bootha.

- Obserwowałem jak Warren poprowadził wzorowo karierę Tysona Fury'ego i wiem, że jestem we właściwych rękach i miejscu. Mój nowy promotor pomoże mi dojść do walki o mistrzostwo świata - powiedział Joyce. Jego drugim współpromotorem pozostaje Richard Schaefer.