SPENCE JR CHCE WALKI Z PACQUIAO, FILIPIŃCZYK ODPOWIADA

Redakcja, Informacja własna

2019-03-17

Po zdominowaniu starcia z Mikeyem Garcią, Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) od razu wyraził chęć walki z jednym z najlepszych bokserów XXI wieku - Mannym Pacquiao (61-7-2, 39 KO). Filipińczyk bardzo szybko odpowiedział.

- On jest legendą, która łamała rekordy. Zmierzenie się z nim w kolejnym pojedynku byłoby zaszczytem - powiedział w ringu Spence i nie musiał długo czekać na reakcję "Pacmana".

SPENCE ZDOMINOWAŁ GARCIĘ >>>

Filipińczyk również pojawił się między linami na stadionie AT&T w teksańskim Arlington. Dołączył do triumfującego Spence'a i w charakterystycznym dla siebie, radosnym tonie podjął wyzwanie.

SPENCE vs GARCIA: STATYSTYKI CIOSÓW >>>

- Jasne, dlaczego nie? Damy kibicom dobrą walkę. Bardzo się cieszę, z tego, że tu jestem i mam nadzieję, że tutaj wkrótce wrócę - tako rzecze 40-letni, ale wciąż znajdujący się w dobrej formie legendarny mistrz.

THURMAN NACISKA NA WALKĘ Z MANNYM >>>

Wygląda więc na to, że to właśnie Errol Spence Jr jest w tej chwili najbliżej pojedynku z Pacquiao. Przypomnijmy, że chęć walki z Filipińczykiem wyrażał ostatnio kilka razy Keith Thurman, o tej walce mówi się zresztą od kilku lat. Sparingi wznowił również stary rywal Manny'ego, wielki Floyd Mayweather i nie należy również wykluczać drugiej walki tych dwóch wirtuozów. Na razie jednak swój czas ma "The Truth" Spence.