ZWYCIĘSTWA MARTINA I ARREOLI W TEKSASIE

2019-03-17

Na gali w teksańskim Arlington której walką wieczoru było starcie Spence vs Garcia, zwycięstwa odnieśli dwaj znani "ciężcy" - Charles Martin (26-2-1, 23 KO) i Chris Arreola (38-5-1, 33 KO).

Były mistrz świata IBF Martin udanie powrócił po porażce z Adamem Kownackim, pokonując przed czasem Gregory'ego Corbina (15-1, 9 KO). Corbin miał swoje momenty w pierwszej fazie walki, ale był karany przez arbitra za uderzenia poniżej pasa. Martin tymczasem stopniowo zdobywał panowanie nad wydarzeniami w ringu, trafiał mocnymi lewymi prostymi i bardzo przeciętny rywal tracił rezon. W końcu sędzia przerwał walkę w ósmej rundzie, po kolejnym uderzeniu Corbina poniżej pasa.

Deliktanie mówiąc przeciętnego rywala - Jeana Pierre'a Augustina (17-1-1, 12 KO) - miał również Chris Arreola. Na początku Augustin rozsierdził Chrisa, trafiając kilka razy lewą ręką. Nos Arreoli krwawił, ale podstarzały ''Koszmar'' nacierał coraz mocniej, trafiał ciosami z obu rąk i rzucił Augustina na deski w trzeciej rundzie lewym sierpowym, po czym dobił go serią i zmusił sędziego do przerwania.