JOSHUA vs MILLER - JOSEPH PARKER ŚCISKA KCIUKI ZA PRETENDENTA

Redakcja, Sky Sports

2019-03-09

Joseph Parker (25-2, 19 KO) stracił pas WBO wagi ciężkiej przegrywając na punkty z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Teraz będzie ściskał kciuki za jego najbliższego rywala, Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO).

Zunifikowany mistrz IBF/WBA/WBO spotka się z Amerykaninem 1 czerwca w Nowym Jorku. Będzie to dla niego debiut za oceanem. Faworytem jest Brytyjczyk, lecz Nowozelandczyk ma nadzieję, że powinie mu się noga.

- Kumpluję się z Millerem, więc będę mu kibicował. Czeka go trudne zadanie, ale mam nadzieję, że uda mu się sprawić niespodziankę. Jako pięściarz wagi ciężkiej oraz kibic chętnie obejrzę ten pojedynek - nie ukrywa dawny champion World Boxing Organization.

- Jarrell rozgrywa swoją gierkę i mocno zaszedł Joshui za skórę. Kiedy ja mierzyłem się z Joshuą, Jarrell mnie mocno wspierał. Teraz ja będę wspierać jego. Często wymieniamy się wiadomościami i nie ukrywam, że ściskam za niego kciuki. To będzie dobra walka - dodał Parker, który 13 lipca w Londynie ma skrzyżować rękawice z Dereckem Chisorą (29-9, 21 KO).