PARKER: CHCĘ ZNOKAUTOWAĆ CHISORĘ SZYBCIEJ NIŻ ZROBIŁ TO WHYTE

Redakcja, Sky Sports

2019-03-07

O takiej możliwości informowaliśmy Was już trzy dni temu, teraz natomiast możemy już pisać oficjalnie. W lipcu dojdzie do bardzo ciekawej walki w wadze ciężkiej pomiędzy byłym mistrzem Europy - Dereckem Chisorą (29-9, 21 KO), a byłym mistrzem świata federacji WBO - Josephem Parkerem (25-2, 19 KO).

Warunek jest jeden. Anglik najpierw zaboksuje 20 kwietnia i nie może powinąć mu się noga. Jeśli wygra, wówczas 13 lipca w Londynie czekać na niego będzie już Nowozelandczyk.

- Pracuję teraz na treningach nad nowymi rzeczami, skupiając się w dużej mierze na sile fizycznej. Jeśli więc trafię go czysto, to na pewno odprawię go przed czasem. Jeden czysty cios i dobranoc. Mam zamiar zastopować Chisorę szybciej niż zrobił to w rewanżu Dillian Whyte, bo tym samym udowodnię, że rozwijam się i robię postępy. A potem bardzo chętnie wyjdę do rewanżu z Whyte'em - mówi Parker.

- Chcemy znokautować Chisorę i to jest nasz plan. Jeśli Joseph będzie w dobrej formie, to na pewno zwycięży. Zresztą to dla nas walka z rodzaju być albo nie być. Musimy to wygrać - dodał trener dawnego championa, Kevin Barry.