DUBOIS POMOŻE MILLEROWI W SPARINGACH DO WALKI Z JOSHUĄ

Redakcja, TalkSport

2019-02-26

Kiedyś sparował z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Teraz pomoże jego rywalowi. Utalentowany i mocno bijący Daniel Dubois (9-0, 8 KO) będzie sparingpartnerem Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO) podczas jego przygotowań do walki z AJ-em.

Pojedynek o pasy IBF/WBA/WBO odbędzie się 1 czerwca w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Dubois wcześniej - za półtora tygodnia, skrzyżuje rękawice z Razvanem Cojanu (16-5, 9 KO). Jego obóz już podjął rozmowy z ekipą Millera odnośnie wspólnych sparingów i jeśli nie przydarzy się nic nieoczekiwanego, zaraz po walce będzie mógł polecieć za ocean na treningi do Amerykanina.

Co ciekawe Dubois - rodak Joshuy, pomagał wcześniej Aleksandrowi Powietkinowi w przygotowaniach do starcia z panującym mistrzem wagi ciężkiej.

- Joshua nie znajdzie zawodników moich rozmiarów, a do tego tak dobrze poruszających się po ringu. Ja za to znalazłem kilku ciekawych chłopaków, między innymi Daniela Dubois. Słyszałem o nim dużo dobrego i zobaczymy co wniesie do naszego obozu - powiedział "Big Baby".