CALLUM SMITH: WKRÓTCE SZCZEGÓŁY KOLEJNEJ WALKI

Redakcja, Sky Sports

2019-01-31

Callum Smith (25-0, 18 KO) po wygranej w turnieju World Boxing Super Series pauzuje już od września. Wkrótce jednak powinniśmy poznać szczegóły jego powrotu.

Pięściarz z Liverpoolu nie tylko zdobył statuetkę imienia Muhammeda Alego, ale pokonując George'a Grovesa zdobył także pas federacji WBA kategorii super średniej.

- W przeciągu kilku tygodni powinny zostać ogłoszone szczegóły mojej kolejnej walki. Wróciłem na salę i znów treningi sprawiają mi radość. Wierzę, iż jestem numerem jeden na świecie w swoim limicie i mogę wygrać z każdym. Kogokolwiek postawią naprzeciw mnie, będę pewny swego - mówi Anglik, który jako kibic FC Liverpool chciałby w niedalekiej przyszłości zaboksować na sławnym stadionie Anfield.

- Są dla mnie duże walki do zrobienia, lecz zostawiam wszystko  w rękach mojego promotora. On zawsze dokonywał dobrych wyborów - dodał Smith, który jest coraz mocniej łączony z innymi mistrzami w limicie 76,2 kg.

Jeszcze w zeszłym roku Eddie Hearn poinformował, że spróbuje w maju doprowadzić do potyczki Calluma z dawnym królem wagi średniej, Giennadijem Gołowkinem (38-1-1, 34 KO).