WACH NACISKA SZPILKĘ NA REWANŻ: ZWYCIĘZCA BIERZE WSZYSTKO

Redakcja, Informacja prasowa

2019-01-17

Mariusz Wach (33-4, 17 KO) wydał oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym domaga się rewanżu z Arturem Szpilką (22-3, 15 KO).

Obaj panowie skrzyżowali rękawice w listopadzie. Wach posłał "Szpilę" na deski w samej końcówce, ale na kartach sędziów przegrał niejednogłośną decyzją.

ARTUR SZPILKA Z NOWYM TRENEREM >>>

"10 listopada 2018 roku w Gliwicach daliśmy z Arturem Szpilka dobrą, równa walkę. Sędziowie orzekli o niejednogłośnym zwycięstwie Szpilki. Ja, moi trenerzy, przyjaciele, a także wielu postronnych kibiców w Polsce i zagranicą widziało werdykt inaczej. Szpilka obiecał mi rewanż. Jego promotor także. Minęły dwa miesiące i nie ma żadnych konkretów. Wcześniej Artur tłumaczył się brakiem trenera do rewanżu ze mną. Tymczasem czytam o nowym pomyśle walki Szpilka vs Diablo. Promotor Artura mówił o mniejszych gażach, podobno telewizja też naciska. Coś tu nie gra. Mam uczciwą propozycję. Walczmy wiosną. Kasę niech zgarnie zwycięzca, a przegrany niech boksuje za darmo. Kasy na organizacje wtedy na pewno wystarczy. Jeżeli Artur i jego Promotor nie doprowadzą do tego rewanżu, to kibice w Polsce i zagranicą niech sami wyciągną wnioski dlaczego. Ja ze swojej strony dałem najlepszą propozycję, by rewanż się odbył. Czekam do końca stycznia na odpowiedź" - napisał Wach.