HEARN: KHAN JEST ROZDARTY MIĘDZY BROOKIEM A CRAWFORDEM

Redakcja, iFL TV

2019-01-02

Promotor Eddie Hearn mówi, że Amir Khan (33-4, 20 KO) wciąż nie zdecydował, z kim się zmierzy w nadchodzących miesiącach - z Kellem Brookiem (38-2, 26 KO) czy Terence'em Crawfordem (34-0, 25 KO).

Szef stajni Matchroom Boxing chce doprowadzić do hitowej w Wielkiej Brytanii, wyczekiwanej od lat potyczki z Brookiem. Khan ma też jednak możliwość walki z Crawfordem 23 marca w Nowym Jorku. Za pojedynek z Amerykaninem otrzymałby gwarantowane 5 milionów dolarów.

- Musi wybrać pomiędzy Crawfordem a Brookiem. Myślę, że jest naprawdę rozdarty. Chce boksować z Brookiem, ale chce też szansy walki w Ameryce z Crawfordem. Rozmawialiśmy przez telefon, wybór jest trudny. Z jednej strony Crawford, jeden z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe, a z drugiej Brook, z którym walka byłaby jedną z największych w historii brytyjskiego boksu. Jak się na nią nie zdecyduje, to ludzie na Wyspach ciągle będą mu wypominać, że nie walczył z Brookiem. A jeśli nie zdecyduje się walczyć z Crawfordem, to nikt nic nie powie. Sądzę, że powinien zaboksować z Brookiem - powiedział Hearn.