TRENER BRONERA: ARESZTOWANIE BEZ WPŁYWU NA PRZYGOTOWANIA

2018-12-27, Ryan Burton, boxingscene.com

Szkoleniowiec Adriena Bronera (33-3-1, 24 KO) zapewnił, że aresztowanie jego zawodnika nie będzie miało żadnego wpływu na przygotowania do pojedynku z Mannym Pacquiao (60-7-2, 39 KO).

Amerykańskiego pięściarza aresztowano w niedzielę na Florydzie za to, że po raz kolejny nie stawił się na rozprawie dotyczącej zatrzymania w grudniu ubiegłego roku za jazdę bez prawa jazdy i przekroczenie prędkości.

- To dla mnie nowina. Nic mi o tym nie wiadomo. Nasz obóz przebiega idealnie, wszystko jest na sto procent, szykujemy się, by zrobić swoje, to jest zniszczyć Manny'ego Pacquiao. Nie ma podczas obozu żadnych dystrakcji - powiedział Kevin Cunningham, trener Bronera.

- Adrien nic mi o tym aresztowaniu nie mówił. Cokolwiek się stało, nie wpłynęło to na nasz obóz. W życiu nie widziałem, żeby był tak skoncentrowany. To jego najlepszy obóz spośród tych wszystkich, które widziałem - dodał.

Do walki Pacquiao-Broner dojdzie 19 stycznia w MGM Grand w Las Vegas. Filipińczyk położy na szali tytuł regularnego mistrza WBA w wadze półśredniej.

<< Powrót na stronę główną <<