CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (22 GRUDNIA)

Redakcja, Informacja własna

2018-12-22

Przedświąteczny prezent dla kibiców boksu zawodowego na najwyższym poziomie. Co, gdzie i o której oglądać? Wychodzimy Wam naprzeciw i prezentujemy ściągawkę kibica!

Zaczynamy już o 17:45 galą w Radomiu. Pierwsza walka punktualnie o 18:00. Transmisja na Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight (bez przerw reklamowych!), a od 20:00 również na Super Polsat. Przed Wami pięć walk krajowej czołówki - Młodziński vs Grabowski, Żeromiński vs Wowk, Chudecki vs Wrzesiński, Balski vs Radczenko oraz Sęk vs Parzęczewski.

Od 20:15 możecie przenieść się do Manchesteru. A tam między innymi ciekawa walka wagi ciężkiej Gorman vs Cojanu i Carl Frampton atakujący Josha Warringtona w poszukiwaniu trzeciego pasa mistrzowskiego. Transmisja w TVP Sport.

Po krótkiej przerwie na kawę, od 1:00 przeniesiemy się do Nowego Jorku, gdzie odbędą się trzy ciekawe starcia, w tym dwa mistrzowskie - Dominic Breazeale vs Carlos Negron, Jermell Charlo vs Tony Harrison i Jermall Charlo - Matt Korobow. Transmisja również w TVP Sport.