CHISORA: FURY JEST NUMEREM JEDEN W WADZE CIĘŻKIEJ

Redakcja, boxingnewsonline.net

2018-12-22

Dereck Chisora (29-8, 21 KO) wskazał Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), z którym dwukrotnie przegrał, jako najlepszego obecnie zawodnika wagi ciężkiej.

- Są różne poziomy. Mamy AJ-a, Fury'ego, Wildera. Po ostatniej walce Fury jest teraz na szczycie. Potem są Jarrell Miller, ja, Dillian i inni. Wszyscy starają się dostać na szczyt. Tyson jest numerem jeden. To bestia - powiedział "Del Boy".

Chisora zmierzy się dziś wieczorem w Londynie z Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO), z którym dwa lata temu przegrał niejednogłośnie na punkty. 34-latek podkreśla, że rywal nie zaimponował mu swoimi ostatnimi występami.

- Browne nie walczył przez trzy lata, bo miał zakaz. Przyleciał na tydzień przed walką, męczył go jet lag. Powiedział mi, że nie trenował, ale zrobi, co może. Zrobił tylko jakieś pięć sparingów po siedem rund. A Parkerowi dano pas WBO w prezencie, ten gość to nikt. Ile miał obron? Dillian niemal z nim przegrał w ostatniej rundzie. Jeszcze jedna i zostałby skończony. Nie można go chwalić za te dwie walki. Poczynił postępy? Nie, Dillian to gó**o - stwierdził.