ZIMOWY OBÓZ: SZCZECINEK 2019

W dniach 27.01 – 5.02.2019 zaplanowany jest zimowy obóz szkoleniowy zorganizowany przez najmocniej rozwijający się ośrodek pięściarstwa w naszym kraju - zachodniopomorskie. Stamtąd najlepsi trenerzy poprowadzą zajęcia w Szczecinku: 

Marcin Stankiewicz – trener Młodzieżowej Kadry Narodowej 2013-2015, nauczyciel w Szkole Mistrzostwa Sportowego, trener 1 klasy,  posiadający najwyższe kwalifikacje Międzynarodowej Federacji Boksu (AIBA  3 stars), WSB AOB, wychowawca medalistów MŚ , ME i MP 

Patryk Tkaczyk – instruktor boksu najlepszego klubu w Polsce, nauczyciel w Szkole Mistrzostwa Sportowego, posiada kwalifikacje AIBA ('pierwsza gwiazdka') AOB, wychowawca medalistów MŚ , ME i MP.

Karol Chabros – trener Kadry Narodowej Seniorów 2017-2018, nauczyciel w Szkole Mistrzostwa Sportowego, trener 1 klasy,  posiadający najwyższe kwalifikacje Międzynarodowej Federacji Boksu (AIBA  3 stars), WSB AOB, wychowawca medalistów MŚ , ME i MP.

Do uczestnictwa w obozie sportowym niezbędne są ważne badania lekarskie.

Transport do Szczecinka i spowrotem we własnym zakresie.

Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami.

Wyżywienie to pełne trzy posiłki dzienni plus woda i owoce.

Treningi dwa razy dziennie plus rozruch.

Wykorzystanie maksymalne bazy sportowej: specjalistyczna sala bokserska z ringiem i workami, hala sportowa, sala gimnastyczna, sala audiowizualna.

Efektem zamierzonym przez trenerów jest podniesienie umiejętności bokserskich i przygotowanie optymalnej formy sportowej do międzynarodowych i krajowych imprez mistrzowskich. Brzmi poważnie, ale szkoleniowcy potrafią pokazać przyszłym i obecnym zawodnikom, co znaczy wstęp do profesjonalnego treningu - 10 dni to i tak za mało, ale ważne że ze specjalistami w tej materii.

Pozostaje szybka decyzja i zarezerwowanie kwoty 950 złotych, a jeśli miejsc nie zabraknie spotykamy się na zgrupowaniu! Kontakt bezpośredni tel.: 668 397 747, 608 294 632

Czas na bokserską przygodę pod czujnym okiem nauczycieli trudnej sztuki szermierki na pięści

Obóz Bokserski w Szczecinku

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.