HEARN: PIĘĆDZIESIĄT PROCENT SZANS NA WALKĘ KHANA Z BROOKIEM

Redakcja, Sky Sports

2018-12-07

Wciąż są szanse na to, że dojdzie do walki Amira Khana (33-4, 20 KO) z Kellem Brookiem (37-2, 26 KO), ale promotor Eddie Hearn podkreśla, że to już ostatni dzwonek, aby doprowadzić do wyczekiwanej od lat potyczki.

Wydawało się już, że pojedynek uda się zakontraktować, ale Khan przystąpił ostatnio do negocjacji w sprawie innej walki - z Terence'em Crawfordem (34-0, 25 KO).

- Mówi się o pojedynku z Crawfordem. Rozmawiałem z Bobem Arumem i z samym Amirem. Nie chcę tej walki. Chcę walki o dziedzictwo w naszym kraju, a ta walka to starcie Brooka z Khanem. To olbrzymie wydarzenie, a Amir zarobiłby dwa razy więcej niż za pojedynek z Crawfordem. Amir wydaje się sądzić, że walka z Brookiem zawsze będzie dostępna. Nie będzie. Teraz albo nigdy, to ostatnia szansa - mówi Hearn.

- Amir ma różne opcje, Kell ma różne opcje, wkrótce obaj podejmą decyzję. Myślę, że w tej chwili jest 50% szans na to, że Khan zaboksuje z Brookiem, i 50% szans na to, że zmierzy się z Crawfordem - dodaje.

Brook stoczy kolejną walkę w sobotę na ringu w swoim rodzinnym Sheffield. Jego rywalem będzie Michael Zerafa (25-2, 14 KO).