BRACIA CHARLO WRACAJĄ 22 GRUDNIA - POZNALI TEŻ NAZWISKA RYWALI

Marcin Olkiewicz, Boxingscene

2018-10-23

Zarówno tymczasowy mistrz świata federacji WBC w wadze średniej Jermall Charlo (27-0, 21 KO), jak i jego brat bliźniak, czempion IBF w wadze junior średniej Jermell Charlo (31-0, 15 KO) powrócą do gry 22 grudnia w nowojorskiej Barclays Centre. Dziś poznaliśmy także nazwiska ich oponentów.

Jermall jeszcze niedawno był bardzo poważnie przymierzany do naszego Maćka Sulęckiego (26-1, 10 KO), jednak wiemy już, że ten  10 listopada w Gliwicach zaboksuje z Francuzem Jeanem Michelem Hamilcaro (25-9-3, 6 KO). Alternatywą dla Polaka od początku pozostawał były dwukrotny pretendent do mistrzowskiego tytułu w kategorii średniej Willie Monroe Jr (23-3, 6 KO) i to on ostatecznie tuż przed świętami skrzyżuje rękawice z tymczasowym mistrzem WBC.

Na drodze Jermella stanie z kolei mocno bijący i nieźle wyszkolony Tony Harrison (27-2, 21 KO). 28-latek z Detroit to dawny pretendent do mistrzowskiego pasa w wadze junior średniej, który w pojedynku o pas IBF przed kilkunastoma miesiącami uległ przed czasem w dziewiątej rundzie Jarrettowi Hurdowi.

Oba pojedynki będą częścią kolejnej gali z cyklu Premier Boxing Champions, którą za oceanem pokaże telewizja FOX.