NA GALI MICHALCZEWSKIEGO POZA UGONOHEM RÓWNIEŻ ŁASZCZYK I CIEŚLAK

Redakcja, Informacja własna

2018-10-23

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o wieczorze Tiger Fight Night Urban Jungle, który odbędzie się 8 grudnia w gdańskiej Ergo Arenie. Główną atrakcją będzie występ Izu Ugonoha (18-1, 15 KO), ale poznaliśmy trochę więcej szczegółów gali organizowanej przez Dariusza Michalczewskiego.

Grupa Tiger Promotions przedstawi kibicom - jak na polskie warunki, naprawdę znanych i cenionych pięściarzy, których przecież nie mamy za dużo na naszym podwórku. Poza Izu, między linami zaprezentuje się też na przykład Michał Cieślak (17-0, 11 KO). Jego przeciwnikiem będzie cztery lata młodszy Nikola Milacić (19-1, 13 KO). W końcu wróci mało aktywny w ostatnich latach Kamil Łaszczyk (24-0, 8 KO).

- Od paru dobrych tygodni mamy już przeciwnika dla Izu Ugonoha, lecz nie chciałbym jeszcze podawać tego nazwiska. To duży zawodnik, niepokonany i wszystkie walki wygrał przez nokaut - zdradził "Tygrys". W kuluarach mówi się, że chodzi o Ali Erena Demirezena (10-0, 10 KO), który niedawno pokonał Siergieja Werwejkę.