PROMOTOR JOSHUY: ROZMOWY Z WILDEREM JUŻ TRWAJĄ

2018-10-12, Redakcja, talkSPORT

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) poinformował, że ruszyły już rozmowy w sprawie hitowego pojedynku unifikacyjnego z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO).

Wilder przygotowuje się obecnie do walki z Tysonem Furym (27-0, 19 KO), która odbędzie się 1 grudnia w Los Angeles. Joshua wróci na ring 13 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

- Rozmawiamy już z Wilderem. Sprawy zaczynają się posuwać, bo nie możemy czekać do grudnia. Nie jest to umowa, którą podpiszemy z dnia na dzień. Chcemy się po prostu spotkać i pogadać, bo mamy obowiązek zrobić tę walkę. Moim zadaniem jest dostarczenie mojemu klientowi tego, kogo chce, a on chce Wildera. Tylko ten pojedynek go interesuje, muszę więc do niego doprowadzić. Jeśli tego nie zrobię, to zawiodę i siebie, i Joshuę - oznajmił Eddie Hearn, promotor Joshuy.

Do potyczki Joshuy z Wilderem mogło dojść już we wrześniu, ale pomimo wielu tygodni negocjacji obozom obu pięściarzy nie udało się osiągnąć porozumienia. Anglik zmierzył się ostatecznie z Aleksandrem Powietkinem, którego znokautował w siódmej rundzie.

<< Powrót na stronę główną <<