TONY BELLEW: MOGĘ TYLKO ZYSKAĆ NA WALCE Z USYKIEM, ZNOKAUTUJĘ GO

- Nie mam wątpliwości, że to będzie najtrudniejszy test w mojej karierze. Nie ma w tej chwili zawodnika, który byłby dla mnie większym wyzwaniem niż właśnie on - mówi z uznaniem o Aleksandrze Usyku (15-0, 11 KO) jego najbliższy przeciwnik, Tony Bellew (30-2-1, 20 KO).

- Wszyscy mnie skreślają, ale to dla mnie żadna nowość. Czeka na mnie najtrudniejszy rywal w karierze, lecz nie będę mu przecież się kłaniał i nie stanę w miejscu, dając mu wyprowadzić kombinację pięciu ciosów na moją głowę. Szacunek poza ringiem, ale już w nim nie okażę mu respektu. Usyk spotka się z kimś równie szybkim co on, tylko że mocniej bijącym - przekonuje zmotywowany challenger, niegdyś mistrz WBC kategorii cruiser. Dziś wszystkie cztery pasy należą właśnie do Ukraińca.

- Wyjdę do ringu nie mając nic do stracenia. Przecież wszyscy są przekonani, że on mnie zdmuchnie z ringu. Ja mogę tylko zyskać. Dokonam czegoś niezwykłego. Znokautuję go i zostanę bezdyskusyjnym królem wagi junior ciężkiej. A kiedy będę miał wszystkie cztery pasy, nikt mnie już nigdy nie będzie skazywał na porażkę. Usyk ma świetne nogi, najlepsze w tym biznesie, lecz w końcu go dopadnę - dodał Bellew.

WHYTE: BELLEW ZNOKAUTUJE USYKA >>>

Pojedynek odbędzie się 10 listopada w Manchesterze. Usyk po spodziewanym zwycięstwie ma zawakować pasy WBC/WBA/IBF/WBO i przenieść się na stałe do wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 10-10-2018 19:16:25 
Usyk to zawodnik wyjątkowy, można o nim pisać prawie w samych superlatywach. Słusznie jest zaliczany do top 10 P4P bez podziału na kategorie wagowe. Wydaje mi się, że ten pięściarz ma szanse pokonać Anthonego Joshuę, jak i Deontaya Wildera. Mimo wszystko Tony Bellew będzie dla Ukraińca wymagającym rywalem. Spodziewam się trudniejszej przeprawy dla Usyka niż w walce z Gasijewem. Bellew to zawodnik, który przygotowuje się do rywala. To nie jest np. Adamek, który pytany czy ogląda taśmy z walkami przeciwnika odpowiadał, że nie interesuje go to i skupia się tylko na przygotowaniach. Jestem przekonany, że Bellew ma już w głowie koncepcję jak zamierza walczyć z Usykiem, gdyż do walki pozostał już równy miesiąc. Tony w przeciwieństwie do Gasijewa stosuje aktywną obronę, więc Usyk tak swobodnie nie będzie mógł boksować jak z Rosjaninem. Bellew wie też jak zachodzić rywala, ponawiać ataki. Poza tym zawodnik słabszy na nogach może pokonać dużo bardziej mobilnego przeciwnika. Dobry przykład walka Anthonego Joshui z Powietkinem, gdzie AJ po kilku rundach zdecydował się ograniczyć pracę nóg, ustawić się w miejscu i czekać, aż Sasza sam do niego podejdzie. Zresztą dobrym przykładem jest też czwarta walka Pacquiao vs Marquez, gdzie wolniejszy na nogach Marquez ustrzelił ekstremalnie mobilnego Pacmana.
Usyk jest w tej walce słusznie faworytem, trzymam za niego kciuki, ale z Tonym łatwo nie będzie.
 Autor komentarza: Storm
Data: 10-10-2018 19:55:52 
Możecie podbierać. Wam akurat wybaczam. Dajcie tam kogoś tylko dobrego do tłumaczenia bo materiał jest tego warty. Pozdrowienia.
 Autor komentarza: mirage
Data: 10-10-2018 20:36:08 
Sprawa szansy na wygraną to 50:50. Uważam , że jeśli będzie wygrana przed czasem to wygrywa Bellew a jeśli na punkty to Usyk. Jednak coś przeczuwam , że Belllew trafi Ukraińca i będzie nokaut. Niezależnie od tego zapowiada się walka roku !!!
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 10-10-2018 20:49:58 
Dajcie spokój. Przy uczciwym sędziowaniu Bellew nie ma szans. Ale na swoim terenie różnie może być. Usyk i tak idzie do ciężkiej, a Piękny Edie chciałby pewnie bardzo tych 4-rech pasów.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 10-10-2018 23:09:22 
Drogi Ghostbuster,juz sie szanownemu koledze wydawalo,ze Lucas Brown moze pokonac Joshue,a wywrocil sie Lajdaku lol
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 11-10-2018 01:57:09 
Usyk jest w takim GAZIE ,że nieaktywny praktycznie Bellew może jedynie uciekać po ringu.
Koles jest praktycznie nieaktywny ,w 3 ostaniach walka toczonych raz do roku ,pobił emerytów.
Jedni się spodziewają jakiegoś oporu, inni walki roku ,ale 50/50 to już lekka herezja...
 Autor komentarza: babyfat
Data: 11-10-2018 11:07:33 
BezStraha

Dokładnie. Mamy w pamięci wygrane Bellewa przez KO (z kim to wiemy), ale z chłodną głową Gaz w jakim znajduje się Usyk to coś dużego. Owszem te furiackie serie znienacka Tonego wielu potrafi zaskoczyć, ale nie Usyka. To perfekcjonista z doskonałym sztabem. Przed Gasijewem bałem się tej walki, a jej przebieg pokazał miejsce Uska. Mój wymarzony scenariusz to wygrana przez Usyka przez KO. Pozdro
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 12-10-2018 21:25:14 
a ja pwoiem tak nie skreślam całkowicie
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 12-10-2018 21:32:56 
Bellew to taki troszkę cwaniak Angielski zresztą jak większość angolów ale ten gość mimo ze nie wirtuoz techniki to ma jaja i charakter i też odwagę potrafi pójść na wymiane z paczerami jak Ilunga Makabu Czy Hey , ale pod względem techniki pracy nóg szybkości to Miedzy usykiem a Bellew to niebo i ziemia.ow
Myśle że Walka może potrwać cały dystans i Usyk bardzo wyraznie wypunktuję Angola coś podobnie jak Gassijeva ale Bellew może się postawić
i w początkowych rundach stawiać opó.


Druga sprawa ze Bellew nie zasłguję na taką walkę o 4 prestiżowe pasy ale ze jest pyskaty w miare medialny i ma przedewszystkim Promotora Herna to dostal to kasową prestiżową walke
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.