CALLUM SMITH CHCE BRONIĆ PASA WBA NA STADIONIE ANFIELD

Redakcja, Sky Sports

2018-10-02

Callum Smith (25-0, 18 KO) wygrywając turniej WBSS nie tylko zarobił wielkie pieniądze, ale również zdobył upragniony tytuł mistrza świata kategorii super średniej. Pięściarz z Liverpoolu do pierwszej obrony pasa WBA najchętniej wyszedłby w swoim mieście na stadionie Anfield. To jego marzenie.

28-latek nie ukrywa nawet, że ma zamiar naciskać na Eddiego Hearna na organizację gali na tym stadionie piłkarskim, mogącym pomieścić aż 54 tysiące widzów.

- Zawsze marzył mi się występ na Anfield. Zrobiłem swoje, wygrałem tytuł, a teraz będę prosił promotora o to, by moja kolejna walka odbyła się właśnie na tym stadionie. Tu chciałbym bronić mistrzostwa świata. Waga super średnia jest mocno obsadzona i można w niej znaleźć sporo dużych nazwisk. Teraz chciałbym trochę wypocząć i wyciszyć się, by potem walczyć z najlepszymi w moim limicie. Mam zamiar umocnić swoją pozycję jako najlepszego w tej kategorii. Chcę, by każdy zapytany o najlepszego zawodnika, bez zawahania wskazywał na mnie. Dlatego też celem będzie teraz zunifikowanie pozostałych tytułów - nie ukrywa Smith.