MILLER CHCE SZYBKO SKOŃCZYĆ ADAMKA I ZAATAKOWAĆ JOSHUĘ

Redakcja, Sky Sports

2018-10-01

Promotor Jarrella Millera (21-0-1, 18 KO) zapowiada, że Amerykanin w efektownym stylu rozprawi się w weekend z Tomaszem Adamkiem (53-5, 31 KO), a potem zaatakuje zunifikowanego mistrza wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuę (22-0, 21 KO).

- Byłem na walce Joshuy z Powietkinem i muszę powiedzieć, że nie widzę możliwości, by Joshua pokonał Jarrella. Anthony jest świetnym ambasadorem tego sportu, ale po prostu tego nie widzę. Jarrell to fizycznie duży zawodnik, jednak to, co w nim wyjątkowe, to gibkość i atletyczność zawodnika mniejszych rozmiarów. Jego konsekwencja, pressing i gabaryty sprawiłyby Anthony'emu mnóstwo problemów - oznajmił Dmitri Salita.

Miller i Adamek zaboksują o prawo do walki o regularny pas WBA. Salita już planuje, by pojedynek ten odbył się w grudniu.

- To wspaniale, że Jarrell będzie miał szansę walki o pas. Mike Tyson i Riddick Bowe to świetni mistrzowie z Brooklynu, tak że to będzie wielki dzień dla boksu, kiedy zawodnik o umiejętnościach i osobowości Jarrella Millera sprawi, że tytuł powróci do Nowego Jorku - stwierdził promotor.

Zapytany o walkę z Adamkiem, oznajmił: - Jarrell jest skupiony na tym, by wysłać światu wiadomość i szybko zakończyć ten pojedynek. Chce się tego gościa pozbyć.

Transmisję  gali w Chicago przeprowadzi Polsat Sport. Początek w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 1:00.