WALKA O FINAŁ MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU W GLIWICACH

2018-09-14, Redakcja, Nagranie własne

Kolejna edycja Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet i powoli zbliżamy się do wielkiego finału, choć już dziś kadetki odbierają puchary za najwyższy stopień podium i medalistki wracają już do swoich krajów, ale juniorki i seniorki pozostają do sobotnich finałów na które już teraz zapraszamy. Relacja z dzisiejszych walk poniżej, a retransmisja z czwartkowych starć TUTAJ >>>

XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet (10 - 15.09.2018) Gliwice, ul. Jasna 31 

Zestawienie walk (14.09.2018) piątek, godz.11:00

1 walka w kategorii 46kg 
Bharti (IND) vs Marta Kaleta (POL) PKT 5-0 [30:26,30:26,30:25,30:25,30:26]
2 walka w kategorii 48kg 
Tingmila Doungel (IND) vs Maria-Elena Avram (GER) PKT 4-1 [30:27,28:29,30:27,29:28,30:27]
3 walka w kategorii 50kg 
Bharti Amisha Kumari (IND) vs Alexas Kubicki (POL) PKT 0-5 [26:30,26:30,26:30,27:30,27:30]
4 walka w kategorii 52kg 
Kaur Sandeep (IND) vs Izabela Rozkoszek (POL) PKT 5-0 [30:27,30:25,30:26,30:25,30:24]
5 walka w kategorii 54kg 
Neha (IND) vs Nikolina Boke Łotwa (LAT) PKT 5-0 [30:27,29:28,29:28,29:28,29:28]
6 walka w kategorii 57kg 
Khanam Arshi (IND) vs Leona Sürüp (SWE) WO
7 walka w kategorii 60kg 
Negi Sanya (IND) vs Thelma Sagerfeldt-Eskilsson (SWE) PKT 1-4 [29:28,26:30,27:30,27:30,28:29]
8 walka w kategorii 63kg 
Nina Stajkovic (SRB) vs Naik Aashreya Dinesh (IND) PKT 4-1 [29:28,29:28,29:28,29:28,29:28]
9 walka w kategorii 66kg 
Natalia Szymczak (POL) vs Gunele Mitika Sanjay (IND) PKT 3-2 [29:28,28:29,28:29,29:28,29:28]
10 walka w kategorii 70kg 
Zofia Stachowiak (POL) vs Sahiba Raj (IND) PKT 5-0 [30:27,30:27,29:28,30:27,30:26]
11 walka w kategorii 75kg 
Kornelia Pawliszyn (POL) vs Daria Parada (POL) WO
12 walka w kategorii 80kg 
Natalia Żybura (POL) vs Komal (IND) RSC1 (01:55)
13 walka w kategorii 80kg 
Lipakshi (IND) vs Oliwia Toborek (POL) PKT 1-4 [28:29,28:29,27:30,29:28,28:29]

... chwila przerwy

14 walka w kategorii 54kg 
Dominika Pogrzebska (POL) vs Jessica Żelazko (POL) PKT 2-3 [30:27,28:29,28:29,27:30,29:28]
15 walka w kategorii 54kg 
Kinga Misiaszek (POL) vs Wiktoria Jaworska (POL) PKT 1-4 [27:30,28:29,27:29,27:29,28:29]
16 walka w kategorii 60kg 
Daria Puszka (POL) vs Weronika Podleś (POL) RSC1 (02:03)
17 walka w kategorii 60kg 
Klaudia Poliwczak (POL) vs Martyna Grabias (POL) RSC3 (00:53)
18 walka w kategorii 54kg 
Manisha (IND) vs Viktoriia Kuleshova (RUS) PKT 5-0 [30:27,30:27,30:27,29:28,29:28]
19 walka w kategorii 54kg 
Anna Góralska (POL) vs Ivanna Krupenia (UKR) PKT 0-5 [27:30,27:30,25:30,27:30,27:30]

Zestawienie walk (14.09.2018) piątek, godz.17:00

1 walka w kategorii 51kg 
Tatiana Pluta (POL) vs Dominika Kosycarz (POL) RSC1 (0:40)
2 walka w kategorii 51kg 
Wiktoria Rogalińska (POL) vs Jyoti (IND) RSC3 (2:32)
3 walka w kategorii 57kg 
Natalia Niedobylska (POL) vs Lenka Bernardova (CZE) RSCI2 (2:30)
4 walka w kategorii 57kg 
Wanessa Orczyk (POL)
vs Klara Polednikova (CZE) WO
5 walka w kategorii 69kg 
Patrycja Borys (POL)
vs Aleksandra Łachacz (POL) PKT 5-0 [30:24,30:24,30:24,30:25,30:26]
6 walka w kategorii 69kg 
Julia Różańska (POL) vs Klaudia Potapo (POL) AB3 (0:01)
7 walka w kategorii 75kg 
Claudia Özgun (SWE) vs Żaklina Lasoń (POL) RSC1 (1:26)
8 walka w kategorii 57kg 
Liudmila Vorontsova (RUS)
vs Snizhana Kholodkova (UKR) PKT 5-0 [30:25,30:25,30:27,30:27,30:27]
9 walka w kategorii 57kg 
Sandra Kruk (POL) vs Vlada Kukhta (KAZ) PKT 5-0 [30:27,30:27,29:28,30:27,30:27]
10 walka w kategorii 60kg 
Caroline Veyre (CAN) vs Anastasiia Beliakova (RUS) PKT 0-5 [25:30,25:30,26:29,25:30,25:30]
11 walka w kategorii 60kg 
Sarita Devi Laisram (IND) vs Karina Ibragimova  (KAZ) PKT 0-5 [28:29,26:30,27:30,28:29,27:30]
12 walka w kategorii 64kg 
Mariia Bova (UKR) vs Milana Safronova Kazakhstan (KAZ) PKT 3-2 [28:27,28:27,27:28,29:26,27:28]
13 walka w kategorii 64kg 
Natalia Barbusińska (POL) vs Madina Nurshayeva (KAZ) PKT 1-4 [27:29,29:26,26:29,26:29,26:29]
14 walka w kategorii 69kg 
Karolina Koszewska (POL) vs Lovlina Borgohain (IND) PKT 4-1 [30:27,30:27,30:27,
15 walka w kategorii 69kg 
Yuliia Stoiko (UKR) vs Iaroslava Iakushina (RUS) PKT 0-5 [27:30,25:29,27:30,27:30,27:30]
16 walka w kategorii 81kg 
Łucja Duda (POL) vs Fariza Sholtay (KAZ) AB1 (1:54)
17 walka w kategorii 81kg 
Rani Pooja (IND) vs Agata Kaczmarska (POL) PKT 2-3 [28:29,27:30,28:29,29:28,29:28]

... i zapraszamy na jutrzejsze finały w sobotę 15 września na godzinę 18:00 wg programu >>>

<< Powrót na stronę główną <<