NADESZŁY ŚLĄSKIE ĆWIERĆFINAŁY XIII MMŚ 2018

2018-09-13, Redakcja, Nagranie własne

Prezentujemy zestawienie walk ćwierćfinałowych - trzynastych Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie. Zapraszamy do oglądania bezpośredniej relacji z pojedynków o medale. Zanim płeć piękna dotarła do dzisiejszych walk starły się w eliminacjach - retransmisja TUTAJ >>>

XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet (10 - 15.09.2018) Gliwice, ul. Jasna 31 

Zestawienie walk (13.09.2018) czwartek, godz.11:00

1 walka w kategorii 46kg
Bharti  (IND) vs Izabela Iwańczuk (POL) RSC3
2 walka w kategorii 46kg
Olimpia Konczalska (POL) vs Marta Kaleta (POL) PKT 1-4 [29:28,27:30,27:30,27:30,28:29]
3 walka w kategorii 50kg
Bharti Amisha Kumari Indie (IND)
vs Natalia Waliczek (POL) PKT 5:0 [30:27,30:24,30:27,30:27,30:26]
4 walka w kategorii 50kg
Alexas Kubicki (POL) vs Wiktoria Kabzińska (POL) WO
5 walka w kategorii 54kg
Aleksandra Pomorska (POL) vs Neha (IND) WO
6 walka w kategorii 54kg
Martyna Brach (POL) vs Nikolina Boke Łotwa (LAT)  RSC1 (01:59)
7 walka w kategorii 51kg
Wiktoria Rogalińska (POL) vs Georgiana-Diana Podaru (GER) PKT 5-0 [30:26,30:26,30:27,30:27,30:27]
8 walka w kategorii 51kg
Rafaela Arampatzi Grecja (GRE) vs Jyoti (IND) PKT 0-5 [24:30,25:30,24:30,25:30,25:30]
9 walka w kategorii 57kg
Natalia Niedobylska (POL) vs Anna Pierchała (POL) PKT 4:1 [29:28,30:27,30:27,28:29,29:28]
10 walka w kategorii 57kg
Ewa Sojska (POL) vs Lenka Bernardova (CZE) RSC1 (02:53)
11 walka w kategorii 57kg
Wanessa Orczyk (POL)
vs Itza Pabonreyes (SWE) PKT 4-1 [30:27,28:29,30:27,29:27,30:27]
12 walka w kategorii 57kg
Karolina Tracz (POL) vs Klara Polednikova (CZE) PKT 1-4 [27:30,28:29,28:29,27:30,29:28]
13 walka w kategorii 64kg
Klaudia Budasz (POL)
vs Weronika Bartczak (POL) PKT 5-0 [30:25,30:26,30:24,30:24,30:25]
14 walka w kategorii 64kg
Natalie Polednikova (CZE) vs Klaudia Łaciak (POL) PKT 5-0 [30:24,30:27,30:27,30:27,30:27]
15 walka w kategorii 54kg
Dina Zholaman (KAZ) vs Manisha (IND) PKT 0-5 [27:30,28:29,28:29,28:29,27:30]
16 walka w kategorii 54kg
Viktoriia Kuleshova (RUS) vs Gabriela Bartczak (POL) RSC1 (02:06)
17 walka w kategorii 54kg
Anna Góralska (POL) vs Anna Mikołajska (POL) RSC1 (01:16)
18 walka w kategorii 54kg
Laura Grzyb (POL) vs Ivanna Krupenia (UKR) PKT 0-4 [26:30,27:29,27:29,28:28,26:30]
19 walka w kategorii 81kg
Mariia Urakova (RUS) vs Fariza Sholtay (KAZ) PKT 1-4 [27:29,27:29,29:27,26:30,26:30]
20 walka w kategorii 81kg
Rani Pooja (IND)
vs Anastasiia Chernokolenko (UKR) PKT 4-1 [30:27,29:28,30:27,28:29,30:27]
21 walka w kategorii 81kg
Agata Kaczmarska (POL) vs Marija Curran (CAN) PKT 5-0 [29:28,29:28,29:28,29:28,30:27]

... do zobaczenia w serii II od godziny 17:00 >>>

Zestawienie walk (13.09.2018) czwartek, godz.17:00
1 walka w kategorii 48kg
Julia Szeremeta (POL) vs Tingmila Doungel (IND) PKT 0-5 [28:29,26:30,27:30,27:30,27:30]
2 walka w kategorii 48kg
Zuzanna Wierzbicka (POL) vs Maria-Elena Avram (GER) PKT 0-5 [25:30,24:30,27:30,27:30,22:30]
3 walka w kategorii 52kg
Karolina Ampulska (POL) vs Kaur Sandeep (IND) PKT 0-5 [27:30,2:30,27:30,27:30,27:30]
4 walka w kategorii 52kg
Veronika Zajicova (CZE) vs Izabela Rozkoszek (POL) RSC1 (01:18)
5 walka w kategorii 63kg
Nina Stajkovic Serbia (SRB) vs Nathalie Özgun Szwecja (SWE) RSC3 (01:49)
6 walka w kategorii 63kg
Wiktoria Florkiewicz (POL) vs Naik Aashreya Dinesh (IND) RSC2 (01:08)
7 walka w kategorii 48kg
Mery Kom Hmangte Chungneijang (IND) vs Hanna Okhota (UKR) PKT 5-0 [29:28,30:27,30:27,30:27,30:27]
8 walka w kategorii 48kg
Marie Connan Francja (FRA) vs Aigerim Kassanayeva (KAZ) PKT 0-5 [27:30,27:30,27:30,27:30,27:30]
9 walka w kategorii 51kg
Sandra Drabik (POL) vs Aleksandra Kuleshova (RUS) PKT 3-2 [30:27,27:30,27:30,30:27,29:30]
10 walka w kategorii 51kg
Zhaina Shekerbekova (KAZ) vs Ritu Grewal (IND) PKT 5-0 [30:27,30:27,29:28,30:27,29:28]
11 walka w kategorii 75kg
Dariga Shakimova (KAZ) vs Darima Sandakova (RUS) PKT 0-5 [28:29,27:30,27:30,27:30, 27:30]
12 walka w kategorii 75kg
Mariya Borutsa (UKR) vs Elżbieta Wójcik (POL) PKT 2-3 [29:27,27:29,29:27,26:30,27:29]
13 walka w kategorii 81kg
Kristina Tkacheva (RUS) vs Tetiana Shevchenko (UKR) PKT 4-1 [30:27,30:27,30:27,30:27,28:29]
14 walka w kategorii 81kg
Sylwia Kusiak (POL) vs Lazzat Kungeibayeva (KAZ) PKT 0-4 [27:29,28:28,27:29,27:29,27:29]

<< Powrót na stronę główną <<