GALE FRANKA WARRENA POKAZYWANE ZA OCEANEM NA ESPN

Redakcja, ESPN

2018-09-11

Frank Warren ze swoją grupą Queensberry Promotions doszedł do porozumienia z Bobem Arumem i jego stajnią Top Rank na pokazywanie gal na antenie stacji ESPN. Tak więc Warren, jak jego brytyjski rywal Eddie Hearn, wkracza na rynek amerykański.

Warren promuje na przykład Tysona Fury'ego, ale jego oczkiem w głowie jest ostatnio uważany za wielkiego prospekta wagi ciężkiej, młody i mocno bijący Daniel Dubois (8-0, 8 KO). Obchodzący kilka dni temu dopiero 21. urodziny prospekt już 6 października spotka się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata, Kevinem Johnsonem (32-10-1, 16 KO). I to będzie pierwszy wieczór w ramach współpracy pokazywany za oceanem. Warren chce promować swoich pięściarzy. Amerykańscy oraz kanadyjscy kibice będą więc regularnie oglądać Dubois i innych bokserów grupy Queensberry Promotions w akcji.

Niedawno Top Rank i ESPN przedłużyli współpracę o kolejne siedem lat na bardzo atrakcyjnych warunkach. W ramach umowy mają być pokazane również zagraniczne gale, stąd też porozumienie z Brytyjczykami...