WILDER: OGŁOSZENIE WALKI Z FURYM W PRZYSZŁYM TYGODNIU

Marcin Olkiewicz, Boxingnews 24

2018-09-04

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) zapewnia, że jego hitowa potyczka z Tysonem Furym (27-0, 19 KO) zostanie oficjalnie ogłoszona w przyszłym tygodniu. Właśnie wtedy panowie mają spotkać się ze sobą w Las Vegas podczas pierwszej konferencji prasowej.

Przypomnijmy, że dogranie pojedynku obwieszczono już kilka tygodni temu, jeszcze przed wygranym przez Fury'ego pojedynkiem z Francesco Pianetą. Jak dotąd jednak nie podpisano na niego kontraktów ani nawet nie podano dokładnej daty, co wzbudziło w wielu kibicach i osobach ze środowiska wątpliwości, czy starcie aby na pewno dojdzie do skutku. Wygląda jednak na to, że fani nie mają powodów do obaw, o czym po raz kolejny postanowił zapewnić "Brązowy Bombardier".

- Myślę, że w przyszłym tygodniu w Las Vegas ogłosimy wszystko oficjalnie - powiedział Wilder, jednocześnie gratulując Fury'emu podjęcia wyzwania i po raz kolejny wbijając szpilkę Anthony'emu Joshui i jego ekipie.

- Oni (Joshua i jego ekipa przyp.red) nigdy nie chcieli tej walki. Te ich wszystkie zapewnienia, że zamierzają ze mną walczyć, to były tylko zagrania marketingowe. Teraz oszustwo wyszło na jaw i się nawet do tego przyznają - zakończył pięściarz z Alabamy.

Do pojedynku Wilder vs Fury ma dojść na przełomie listopada i grudnia w Las Vegas. Za oceanem starcie w systemie PPV pokaże telewizja Showtime.