WHYTE: JA I JOSHUA JESTEŚMY JAK MAŁŻEŃSTWO

Redakcja, Sky Sports

2018-09-02

Dillian Whyte (24-1, 17 KO) czeka na walkę rewanżową z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO), do której dojdzie być może 13 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

- Myślę, że to walka, którą wszyscy chcieliby zobaczyć. Ja również jej chcę. Jesteśmy z Joshuą jak małżeństwo. Mamy do siebie nawzajem szacunek, ale się nie lubimy. Walka ze mną jest ryzykowna dla każdego i oni to wiedzą - powiedział 30-letni Anglik, który pod koniec 2015 roku przegrał z AJ-em przez techniczny nokaut w siódmej rundzie.

Whyte nie ma też nic przeciwko walce z Tysonem Furym (27-0, 19 KO). - To wielki i niewygodny gość, ale zupełnie bez ciosu. Wziąłbym ten pojedynek nawet jutro - stwierdził.

Inną opcją jest dla niego rewanż z Dereckiem Chisorą (29-8, 21 KO), którego w grudniu 2016 roku pokonał po dramatycznym pojedynku na punkty. - Tym razem bym go zastopował. Wtedy byłem niedoświadczony. Próbowałem walczyć cios za cios i jednocześnie zachować energię na końcowe rundy. Nawet wtedy byłem w końcowych rundach w lepszej kondycji. Tym razem byłaby to kaszka z mlekiem - oznajmił.