WARREN DO HEARNA: WALKA WILDER-FURY ODBĘDZIE SIĘ NA 100%

Marcin Olkiewicz, boxingnewsonline.net

2018-08-31

Wczoraj Eddie Hearn stwierdził, że jego zdaniem nie dojdzie do planowanej na końcówkę roku hitowej walki Deontay'a Wildera (40-0, 39 KO) z Tysonem Furym (27-0, 19 KO). Szefowi stajni Matchroom Boxing szybko odpowiedział odpowiedzialny za organizację tego starcia Frank Warren.

- Jeśli mam być szczery, nie sądzę, żeby Fury podjął walkę z Wilderem. Wiem, że oni wszyscy zapewniają, że pojedynek dojdzie do skutku, jednak wciąż nie znamy daty ani miejsca. Fury doskonale zdaje sobie sprawę, że przed takim starciem potrzebuje jeszcze przynajmniej jednego testu - mówił wczoraj Hearn.

Dziś Frank Warren postanowił stanowczo odpowiedzieć swojemu konkurentowi, po raz kolejny zapewniając kibiców, że kontrakty na pojedynek zostaną podpisane lada dzień.

- Nie słuchajcie tych wszystkich plotek. Wypływają z ust ludzi, którzy chcieliby wszystko zniszczyć. Ta walka jest pewna, na sto procent - powiedział Warren.

- Sam Tyson już kilkukrotnie dementował te wszystkie fake newsy, zapewniając że zawalczy z Wilderem i zrobi to na własnych warunkach. On jest przekonany, że ta walka dojdzie do skutku. Podobnie jak Wilder i ja - zakończył Warren.

Do pojedynku Wilder vs Fury ma dojść w listopadzie lub grudniu na terenie Stanów Zjednoczonych.