HEARN: NIE WIERZĘ W TĄ WALKĘ W TYM ROKU, A JEŚLI TAK, TO FURY PRZEGRA

Redakcja, FightHype

2018-08-25

Eddie Hearn wciąż nie wierzy, że w tym roku dojdzie do walki Tysona Fury'ego (27-0, 19 KO) z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO). A jeśli dojdzie, zdaniem brytyjskiego promotora panujący mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC zbije dawnego championa.

- Uwierzę dopiero jak to zobaczę. Naprawdę mam wątpliwości, czy do takiego pojedynku dojdzie w tym roku. Ale jeśli dojdzie, to będzie to słaby wybór dla Tysona. Za wcześnie na taką walkę po tak długiej przerwie. Jeśli nie dostanie za to przynajmniej dwudziestu milionów funtów, to naprawdę nie rozumiem tego ruchu. Ale być może on widzi coś więcej, czego my akurat nie widzimy. W każdym razie życzę mu jak najlepiej. Waga ciężka na pewno na tym zyska. Fury to świetny bokser, lecz nie wyobrażam sobie, by w tym momencie zdołał pokonać Wildera - uważa szef stajni Matchroom.

- Jeśli Fury sprawi niespodziankę, będzie musiał dać Wilderowi rewanż, bo to dobrowolna obrona. A jeśli wygra Wilder, jego przyszłoroczne starcie z Joshuą będzie pięć razy większe niż byłoby teraz - dodał Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO).