WHYTE: WIELOKROTNIE ZNOKAUTOWAŁEM FURY'EGO NA SPARINGACH

Redakcja, @DillianWhyte

2018-08-21

Dillian Whyte (24-1, 17 KO) zarzucił Tysonowi Fury'emu (27-0, 19 KO) tchórzostwo i stwierdził, że wielokrotnie znokautował byłego mistrza wagi ciężkiej podczas sparingów.

- Fury, tyle razy cię znokautowałem na sparingach, że odmówiłeś walki ze mną, a jeśli w listopadzie się wycofasz z powodu kolejnej udawanej kontuzji, to z wielką radością zajmę twoje miejsce i rozwalę tego innego tchórza, Wildera - zwrócił się Whyte do swojego rodaka na Twitterze.

Na odpowiedź Fury'ego nie trzeba było długo czekać.

- Tchórze??? To ty mogłeś walczyć z Wilderem. Ktoś tu jednak nie chciał się spotkać w finałowym eliminatorze z Ortizem, mam rację, tchórzu? I dlatego właśnie nie boksujesz z Wilderem. Co ty w ogóle osiągnąłeś? A tak, już pamiętam, zostałeś znokautowany przez Joshuę. Z Chisorą powinieneś przegrać czterema punktami, przed Allenem uciekałeś przez całą walkę, a przez Parkera prawie zostałeś znokautowany w dwunastej rundzie. Fakty są takie, że jesteś tylko menelem Eddiego Hearna i liczysz na to, że dostaniesz jakieś ochłapy po Joshui - stwierdził "Król Cyganów".

Fury ma się zmierzyć z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) w listopadzie lub grudniu w Las Vegas. W stawce znajdzie się należący do Amerykanina pas WBC w wadze ciężkiej.