CANELO-GOŁOWKIN 2: POTWIERDZONO KARTĘ WALK

Redakcja, Informacja prasowa

2018-08-21

Organizatorzy zaplanowanej na 15 września gali Canelo-Gołowkin 2 oficjalnie potwierdzili walki, do których dojdzie przed głównym wydarzeniem wieczoru w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

Tuż przed Meksykaninem i Kazachem zmierzą się mistrz WBO w wadze junior średniej Jaime Munguia (30-0, 25 KO) i Brandon Cook (20-1, 13 KO).

- To dla mnie zaszczyt, że wystąpię przed "Canelo", który także jest Meksykaninem, w dniu o tak dużym znaczeniu dla mnie i dla wszystkich Meksykanów. Zrobimy, co w naszej mocy, aby zadowolić publikę. Obiecuję, że nie zawiodę, tak że nie przegapcie mojej walki i Canelo-GGG - oznajmił Munguia, nawiązując do obchodów meksykańskiego Święta Niepodległości.

Na gali zaprezentuje się też były mistrz IBF w kategorii średniej David Lemieux (39-4, 33 KO), który będzie boksować z Garym O'Sullivanem (28-2, 20 KO).

Wcześniej były czempion czterech dywizji Roman Gonzalez (46-2, 38 KO), który wraca na ring po dwóch kolejnych porażkach, zaboksuje z Moisesem Fuentesem (25-5-1, 14 KO).

Wszystkie te pojedynki pokaże za oceanem w systemie PPV telewizja HBO. W części nietransmitowanej wystąpi m.in. uznawana za najlepszą pięściarkę świata bez podziału na kategorie wagowe Cecilia Braekhus (34-0, 9 KO).