HEARN: WALKA ADAMKA Z MILLEREM TO NIE MISMATCH

Redakcja, sportingnews.com

2018-08-15

Promotor Eddie Hearn odpiera zarzuty krytyków, którzy twierdzą, że Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) nie ma szans w pojedynku z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO).

- Ja to widzę jako walkę siódmego zawodnika w rankingu BoxReca z zawodnikiem numer piętnaście. Nie wiem, jak można tutaj mówić o jakimś wielkim mismatchu. Miller jest dla mnie dużym faworytem. Teraz stoi trochę w miejscu, czekając na walkę Joshuy z Powietkinem i na to, aż Wilder zdecyduje, jaki będzie jego kolejny krok - powiedział szef grupy Matchroom Boxing, która od jakiegoś czasu współpracuje z Millerem.

Adamek zmierzy się z Amerykaninem 6 października w Wintrust Arena w Chicago.

- Będą boksować w mieście z drugą co do wielkości polską populacją. Tomasz Adamek jest legendą polskiego sportu, a ostatnio odniósł dwa dobre zwycięstwa. Dla mnie to nie mismatch. Jarrell jest dużym faworytem, ale nie będzie przecież walczyć z kimś, kto kiedyś boksował o mistrzostwo świata, a teraz pracuje w kawiarni - podkreślił Hearn.

-  To były mistrz świata, który wierzy, że może pokonać Millera. Ma bardzo dobry bokserski umysł. Sądzi, że może wygrać z Millerem na oczach polskich kibiców w Wintrust Arena. Ja jednak uważam, że Jarrell wygra przez nokaut - dodał.